Tu zaczyna się zmiana

Witamy w Zielonej Przyszłości!

Jest nam bardzo miło widzieć Cię na naszej stronie. Skoro tu trafiłeś, to prawdopodobnie jesteś zainteresowany tematem odnawialnych źródeł energii. U nas zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje na temat dowolnego/każdego rodzaju energii odnawialnej. Dowiesz się także jakie dotację możesz otrzymać oraz w jaki sposób je zdobyć. Jeśli będziesz potrzebował w tym zakresie jakiejkolwiek pomocy, to możesz na nas liczyć! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi działaniami i zostania z nami na dłużej!
Cel jest jeden – czysta ziemia

Dobro naszej planety jest naszym priorytetem!

Potrzebujesz pomocy? Chcesz do nas dołączyć? A może po prostu chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata OZE i tym co się u nas dzieje?

Wypełnij formularz kontaktowy:

• Zaznacz zgody, aby wysłać wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Zielona Przyszłość z siedzibą w Poznaniu (61 – 568 Poznań) przy ul. Wierzbięcice 44A lok. 21B, KRS: 0000958579, NIP: 7831853275, Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z zaakceptowanymi przez Państwa powyżej dokumentami. Informujemy, że podanie przez Państwa ww. danych osobowych jest dobrowolne jednak konieczne do realizacji celu, w którym będą one przetwarzanie. W każdej chwili mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie przed jej cofnięciem. W razie wątpliwości mogą Państwo skontaktować się z IOD powołanym przez Administratora pod adresem mailowym: iodo@fundacjazielonaprzyszlosc.pl. Informujemy, że w przypadku wątpliwości, co do prawidłowości przetwarzania przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności oraz klauzuli informacyjnej.

*Pole wymagane

Na naszej stronie dowiesz się:

• Jak stać się niezależnym energetycznie
    • Jak zdobyć dofinansowanie na ekologiczne inwestycje.
    • Jak uzyskać roczny zerowy bilans energetyczny własnego budynku
    • Czym są odnawialne źródła energii, w jaki sposób działają oraz jak powinniśmy je wykorzystywać, aby nie płacić rachunków za energię elektryczną i cieplną, w naszych domach

Pomagamy również w wypełnianiu wniosków o dofinansowania, które możesz wykorzystać np. na:

• Poprawę efektywności energetycznej budynku.
    • Wymianę starego źródła ciepła na węgiel (na paliwo stałe) na nowe ekologiczne źródło ciepła. w.
    • Ocieplenie budynku.
    • Pompy ciepła w technologii powietrze-woda oraz gruntowe pompy ciepła
    • Kotły klasy 5.
    • Wentylację mechaniczną wraz z rekuperacją.
    • Przydomową oczyszczalnie ścieków

Tworzymy:

• Audyty energetyczne.
    • Studia wykonalności.
    • Projekty instalacyjne wykonawcze.
    • Projekty budowlane.
    • Programy funkcjonalno-użytkowe.
    • Programy parasolowe na nowe ekologiczne źródła ciepła i/lub na odnawialne źródła energii.
    • Programy grantowe.

Ponadto:

Podpisujemy i realizujemy umowy o Generalne Wykonawstwo na wszelkie roboty budowlane związane z odnawialnymi źródłami energii lub/i z poprawą efektywności energetycznej budynków. Wykonujemy montaż i demontaż pokryć dachowych. Roboty budowlane wykonujemy na terenie całej Polski.

Partnerzy/ certyfikaty / nagrody