Dołącz do nas i zostań członkiem fundacji Zielona Przyszłość

Co należy zrobić, aby do nas dołączyć?

• 1. Pobierz poniższy formularz
  • 2. Wydrukuj go i wypełnij
  • 3. Uzupełniony formularz wyślij na nasz adres: adres@fundacjazielonaprzyszlosc.pl

• Zaznacz zgody, aby wysłać wiadomość*

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Zielona Przyszłość z siedzibą w Poznaniu (61 – 568 Poznań) przy ul. Wierzbięcice 44A lok. 21B, KRS: 0000958579, NIP: 7831853275, Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z zaakceptowanymi przez Państwa powyżej dokumentami. Informujemy, że podanie przez Państwa ww. danych osobowych jest dobrowolne jednak konieczne do realizacji celu, w którym będą one przetwarzanie. W każdej chwili mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie przed jej cofnięciem. W razie wątpliwości mogą Państwo skontaktować się z IOD powołanym przez Administratora pod adresem mailowym: iodo@fundacjazielonaprzyszlosc.pl. Informujemy, że w przypadku wątpliwości, co do prawidłowości przetwarzania przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności oraz klauzuli informacyjnej.

*Pole wymagane

Chcesz poznać korzyści członkostwa w fundacji i dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat?

Podaj swój adres e-mail oraz numer telefonu a skontaktujemy się z Tobą.

• Zaznacz zgody, aby wysłać wiadomość*

*Pole wymagane